Akcesoria

CONTACTO to oferta ponad 4000 artykułów wysokiej jakości, głównie ze stali nierdzewnej, która obejmuje profesjonalne garnki i patelnie, pojemniki GN, ogromny wybór przyborów kuchennych i noży, a także tacek, naczyń, sztućców, pokryw, talerzy, naczyń do przetarcia oraz akcesoriów barmańskich.
Contacto
APS to produkty o wysokim standardzie wzornictwa i jakości, które opracowywane są we współpracy z najbardziej uznanymi projektantami oraz szefami kuchni. Łączę ze sobą piękny design oraz doskonałą funkcjonalność. Największą uwagę przykuwa bogata oferta wyposażenia bufetów, które dzięki produktom APS stają się niezwykle ciekawymi elementami w kanale HoReCa.
APS

Katalogi:

Katalog APS

STALGAST to polski producent urządzeń gastronomicznych i mebli ze stali nierdzewnej. Importer sprzętu i naczyń kuchennych. Duży wybór produktów umomżliwia dopasowanie odpowiedniej grupy do budżetu inwestycji.

Stalgast

Matfer Bourgeat to francuska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w produkcji przyborów do kuchni oraz laboratoriów. Oferta grupy Matfer obejmuje ponad 15 000 produktów dedykowanych do ciężkiej pracy w kanale HoReCa. Wysoka jakość produktów marki przyczynia się do tworzenia najlepszych smaków przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Maffer

Deglon to farancuska marka profesjonalnych noży i akceseriów. Prodkty tej marki wyróżniają się niezwykła jakością, precyzją wykonania oraz oryginalnym wyglądem. Stworzone z myślą o profesjonalistach, ich potrzebach oraz komforcie wielogodzinnej pracy w kuchni.