Chłodnictwo

Rilling to marka produktów firmy Krosno Metal Sp. z o.o.

Krosno Metal Sp. z o.o. należy do wiodących producentów profesjonalnych produktów gastronomicznych, urządzeń zbiorowego żywienia oraz urządzeń do dystrybucji posiłków. Swoje najwyższej jakości urządzenia ze stali nierdzewnej wytwarza przy pomocy najnowocześniejszego parku maszynowego w Polsce.
W fabryce powstają m.in. wysokiejklasyszafy i stoły chłodnicze, stoły mroźnicze i chłodnicze, stołybarowe, schładzarko-zamrażarki, schładzarki do odpadów, a także meble wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304.

Produkty marki Rilling, firmy Krosno-Metal od wielu lat cechuje połączenie innowacyjności z tradycją.

PRO ASCOBLOC to jeden z czołowych polskich producentów mebli gastronomicznych i urządzeń wykonanych z najwyższej jakości, kwasoodpornej stali nierdzewnej.
- Meble gastronomiczne i urządzenia ze stali nierdzewnej
- Profesjonalne linie urządzeń termicznych Ascoline i Integraline
- Urządzenia chłodnicze

Produkty wykonywane są według indywidualnych potrzeb oraz projektów naszego biura projektowego, z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm bezpieczeństwa oraz prawa w Polsce.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż wprowadzono wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, co jednocześnie łączy się z wysokim standardem jakości przy zachowaniu funkcjonalności oraz estetyki.

Viessmann jest jednym z wiodących europejskich producentów komercyjnych rozwiązań chłodniczych, znanych ze swojej efektywności energetycznej i zrównoważonego chłodzenia, a także łatwości użytkowania i konserwacji. Portfolio produktów i usług Tecto firmy Viessmann obejmuje urządzenia chłodnicze do podłączenia do agregatu centralnego jak i z własnym agregatem, komory chłodnicze i systemy chłodnicze, a także akcesoria i usługi powiązane.

Produkty chłodnicze są produkowane w fabrykach Viessmann w Niemczech i Finlandii.

Liebherr to jeden z wiodących światowych producentów chłodziarek i zamrażarek. Szeroki wachlarz produktów obejmuje zarówno urządzenia domowe jak i sprzęt do profesjonalnych zastosowań : szafy chłodnicze, zamrażarki skrzyniowe, sprzęt dla piekarnictwa, laboratoriów, farmacji oraz stylowe chłodziarki do wina.Precyzyjne wykonanie oraz nowoczesny design sprawiają, że urządzenia Liebherr świetnie wkomponowują się w wystrój każdej kuchni. Innowacyjność chłodziarek Liebherr to najlepsza gwarancja długotrwałej świeżości produktów.