Kostkarki

Kostkarki NTF to włoska jakość, nowoczesność rozwiązań oraz styl.
Wszystkie maszyny do produkcji lodu firmy NTF spełniają najwyższe standardy jakości potwierdzone licznymi certyfikatami. Dzięki temu zapewniają najlepszą wydajność produkcji i oszczędzania energii, nie obniżając jednocześnie jakości ani estetyki lodu.NTF nieustannie inwestuje w wysoko wykwalifikowanych pracowników i bezpieczne miejsca pracy, co umożliwia wprowadzanie najnowszych technologii, dążenie do innowacji i badań oraz dążenie do doskonałości wyników.Sukces NTF opiera się na ciągłym poszukiwaniu najwyższych standardów jakości oraz innowacji technologicznych.

Hoshizaki to kostkarki najwyższej jakości, zaprojektowane z myślą o najwyższej higienie pracy. Każdy cykl produkcji lodu jest wykonywany wyłącznie z świeżej wody. Urządzenia zapewniają najwyższą jakość lodu z jego precyzyjnym kształtem, klarownością oraz powolnym topnieniem. Dużym atutem kostkarek Hoshizaki jest różnorodność wymiarów oraz kształtów produkowanych kostek lodu.

Manitowoc NEO to nowy standard, nowa klasa, nowe podejście oraz nowy sposób myślenia o lodzie. Zapewniając nowy poziom wydajności, inteligencji i wygody, NEO oferuje kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb podblatowych kostek lodu. Urządzenia są  zaprojektowane z myślą o najlepszym dopasowaniu jakości oraz higieny pracy w restauracjach, kawiarniach oraz barach.