Piece

Convotherm zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami, pozwalającymi lepiej przygotowywać produkty.
Urządzenia produkowane są w Niemczech pod hasłem „Your meal. Our mission.” Są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych klientów. Nowe piece konwekcyjno-parowe serii Convotherm 4 to niespotykana dotąd jakość w profesjonalnej kuchni.
Najnowocześniejsza technologia, prosta obsługa i dbałość o higienę jest widoczna już na pierwszy rzut oka.
Kompleksowe, intuicyjne elementy obsługi dostępne są we wszystkich modelach i rozmiarach urządzeń – co jest ogromną zaletą w atmosferze charakterystycznej dla pracy w gastronomii.
Nowoczesny design zastosowano w całej serii nowoczesnych pieców konwekcyjno-parowych występujących w siedmiu różnych rozmiarach. W ten sposób powstaje połączenie funkcjonalnej elastyczności i nowoczesnego designu, co jest całkowitą nowością w tym segmencie produktów.
Za urządzeniami Convotherm kryje się zawsze pasja: do doskonałości, do kreatywności i do partnerstwa – do realizacji celu, którym jest sukces naszych Klientów.

Firma Rational zajmuje się nie tylko projektowaniem maszyn, oferuje innowacyjne rozwiązania.

Główną siłą napędową jest zadowolenie klientów. Wizja ta pozwoliła osiągnąć pozycję wiodącego światowego dostawcy technologii. Produkty Rational są stałym elementem wyposażenia dużych kuchni.
Aby zapewnić klientom najwyższą możliwą jakość, każde urządzenie jest kontrolowane przed wysyłką przez czterech różnych pracowników. W celu wprowadzania bieżących ulepszeń procedurę kontroli jakości regularnie aktualizują wszystkie techniczne działy przedsiębiorstwa.
Urządzenia zapewniają odciążenie w pracy, o jakim marzy każdy zespół kucharzy: gotują szybko, są łatwe w obsłudze, gwarantują żądaną jakość potraw, a dodatkowo oszczędzają pieniądze, czas i energię. Przejmują wszystkie zadania związane z nadzorem i kontrolą wykonywanych czynności. Samodzielnie ustawiają temperaturę, wilgotność i czas przyrządzania potraw. Nadzorują stopień dogotowania i przyrumienienia, a dodatkowo eliminują konieczność obracania produktów krótko smażonych.

Modular proponuje coś więcej niż tradycyjne profesjonalne rozwiązania do kuchni.


To włoska firma zajmująca się produkcją linii termicznych, piecy konwekcyjno-parowych oraz zmywarek przemysłowych.


Produkty Modular wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania ale również stylem i oryginalnością.


Standardy produkcji umożliwiają klientom bezpieczną pracę na najwyższym poziomie.

 

Marka Josper to eleganckie połączenie grilla i piekarnika w jednym urządzeniu, która kierowana jest do sektora HoReCa. Połączenie kunsztu i technologii w procesie produkcji pozwala osiągnąć najwyższe standardy w grilowaniu.
W produkcji urządzeń używane są najlepsze stopy stali o wysokiej technologii stworzone przez i dla marki Josper. Oznacza to gwarancją, iż produkt będzie pracował nieprzerwanie w średniej temperaturze od 300 °C do 350 °C. Design, solidność, technologia, inżynieria i tradycja sprawiają, że Josper to wyjątkowe urządzenia na rynku.